ŠPÍNU, PLÍSNĚ, MECHY, ODSTRANÍME Z KAŽDÉ FASÁDY I STŘECHY!

ŠPÍNU, PLÍSNĚ, MECHY, ODSTRANÍME Z KAŽDÉ FASÁDY I STŘECHY!

ŠPÍNU, PLÍSNĚ, MECHY, ODSTRANÍME Z KAŽDÉ FASÁDY I STŘECHY!

ŠPÍNU, PLÍSNĚ, MECHY, ODSTRANÍME Z KAŽDÉ FASÁDY I STŘECHY!

ŠPÍNU, PLÍSNĚ, MECHY, ODSTRANÍME Z KAŽDÉ FASÁDY I STŘECHY!

NAŠE SLUŽBY

Nebaví vás věčně bojovat s nečistotami, které sužují vaši fasádu? Nemile vás překvapili právě na vaší budově graffiti? Zajistěte si profesionální čištění fasád.

Zaměřujeme se na chemické čištění fasád a střech, realizace dlouhodobé ochrany povrchu před novotvorbou nečistot a nepříznivými vlivy a to vše se zárukou až pět let.

Nádherná, a ještě nově vonící fasáda a už jsou na ní první příznaky nečistot? Přepadá vás panika, co budete dělat, až se nečistý povrch bude zhoršovat?

Vy nemusíte dělat vůbec nic, protože o zcela odborné, šetrné a profesionální čištění fasád Zlín se postará specializovaná firma.

Již 12 let tradice působení hovoří za vše. Jistota, že svěříte do rukou svůj dům, budovu opravdovým odborníkům, kteří si poradí s každou nečistotou. A to od nečistot biologických, až po zcela specifické.

Kromě čištění je důležitá také preventivní ochrana povrchů fasád a střech.

Jde nejen o pěkný vzhled, ale také o zdravotní nezávadnost. Proto je v rámci odborného čištění používána metoda prostředků, které zachovají dlouhotrvající účinek. Nemusíte se bát, jedná se o zaručeně k přírodě šetrné čistící saponáty a další pomůcky.

Nejen fasády, ale také střechy a další plochy na budovách, ať už komerčních, obecních nebo soukromých, si zaslouží pravidelnou péči. Díky profesionálnímu přístupu se zbavíte nečistot i v těžce dostupných místech. Použitím speciálních přípravků a dalších prostředků, vzniká také důležitá prevence proti škodlivým vlivům i novotvorbě nečistot. Ke každému úkonu získáte záruku až na dobu 5 let.

Neméně častým jevem na budovách jsou graffiti. Tady si majitelé, provozovatelé a správcové sami opravdu neporadí, protože čištění je náročné a vyžaduje techniku i prostředky, které dokážou šetrné odstranění graffiti. Abyste zabránili dalšímu takovému poškozování, skvělou prevencí jsou materiály založené na principu syntetických organosilikonových polymerů. Jde o antigraffiti servis. Tu potom stačí pouze čistá voda a běžný saponát.

Ochrana povrchu fasád a střech je důležitou součástí běžného využívání. Zkvalitníte tak komfort svého prostředí a zajistíte delší životnost.

 

>> FOTOGALERIE